We dragen bij aan extra kandidaten voor Medische logistiek
De bedrijven in de medische logistiek hebben het drukker dan ooit. De bedrijven in onze regio gaven aan zo'n 90 vacatures te hebben. Ook via WSP Parkstad zijn inmiddels kandidaten gestart!
De invulling van de 90 vacatures loopt voortvarend. Door een succesvolle regionale samenwerking met o.a. Manpower en Wiertz zijn er al 60 nieuwe medewerkers geworven. Vanuit WSP Parkstad zijn inmiddels 8 uitkeringsgerechtigden van diverse Parkstadgemeenten kunnen instromen.
Deze week zullen de laatste beschikbare plekken worden ingevuld. Geschikte kandidaten krijgen een sollicitatiegesprek en een korte rondleiding met een consulent van het uitzendbureau, waarna zij gelijk aan de slag kunnen.
De kandidaten zijn afkomstig uit heel Zuid Limburg. De wervingscampagne is inmiddels gesloten omdat heel veel kandidaten zich hebben aangemeld om een steentje te kunnen bijdragen. Hartstikke mooi!